G.T.Airsoft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SZ.A.K-ba való csatlakozás részletei és feltételei

Go down

SZ.A.K-ba való csatlakozás részletei és feltételei Empty SZ.A.K-ba való csatlakozás részletei és feltételei

Témanyitás  Hawkins 2012-08-16, 09:53

Hát akkor leírnám pontosan miről is volt szó ezen az összejövetelen.
Én , Thor, Sirmok is megjelentünk és hát vegyesen vannak pozitív és negatív dolgok is a közösségbe való belépés kapcsán.

Én inkább felsorolnám ezeket és hozzáfűzném a saját véleményemet, minden esetre azt szeretném ha közösen döntenénk a dologról és lehetőleg egységesen lépnénk a dologban.

Részletei tömören:
-Pozitívumok:
A csapat megtarthatja egyenruháját, egyen felvarróját
Ha lesz saját pálya amire nagyon rá akarnak állni, ott egy szakos csapat bármikor játszhat, szervezhet tingli tanglit, ergó nem kötelező a nagy játékokra kijárni ha épp a kassza nem engedi.
Ilyen akciókat akár egyéni csapatok is rendezhetnek, illetve lebonyolíthatnak. Akik nem tagok, azoknak a részvétel tagdíly ellenében lesz lehetséges.
Belső fúrum használati jogot kapunk, melyben egy csomó meghívásos és szervezett játékra van lehetőség elméletileg.
A pénzetekért kaptok egy pici kis felvarrót ami jelzi hogy SZAK-os vagy és nem kell átvarrogatnod a csapatod felvarróját.
Kötelező dolog megfelelő egyenruha és masz-nak megfelelő fegyver. Tehát szabadúszó is részt vehet.

-Negatívumok:
Tag díjas a dolog. Ami ezer forint havonta, és fél évente kell befizetni. (6 rongy fél évente)
Egyellőre nincs semmilyen pálya amin konkrétan az elv megvalósul. (nagyon rajta vannak. ennyi a biztosíték)
A belépéskor rögtön ki kell fizetni az első fél éves dílyat (6 rongy).
És jöjjön az igazi kemény dió, Sehová máshova olyan pályára nem tudunk menni játszani magán körben ezután, ami lepapírozatlan vagy "illegális" Ami ha kiderül, azonnali kizárást jelent.
Magyarán igen nehéz dolgunk van saját játékot szervezni addig, amíg nem találnak közös felhasználású területet. Csak a szervezett játékokra tudunk majd járni, az viszont NEM tiltott, hogy bármely más szervező játékaira elmenyünk ami a nyugatairsofton vagy akárhol van.
Felrebbent valami elképzelés hogy ha a kormány szigorít, akkor csak kártyával lehetsz airsoftos. Ez nekem picit irreális de ez a társulat ebben segítséget nyújt.
Továbbá lesznek szakkörök, ahol segítenek neked a kérdéseidben és ha érdekel milsim vagy valami, akkor segítenek eljutni rá.

Én szeretném ha átgondolná mindenki ezt, és szavazna. 6 rongy fél évente nem valami sok ha valóban sok technikai és egyéb hasznunk is származik belőle.
Véget vetne a nyomozgatásnak hogy mit csinálnak hókék stb, azon kívül pedig ha ez valóban működni fog, akkor egy kb 50 fős közösségről beszélvén egy elég nagy sport egyesület kerekedhet.
Arról nem esett szó, hogy hogyan ki és mi módon népszerűsítheti a sportot. (a repnapról is tudtak, mégse volt balhé. Szerintem így meg nagyobb technikai hátszéllel rendezhetünk ilyesmit is.)

Egyetlen dolog ami komoly negatívum hogy az űgyvédi dolgokra el fog menni az az első fél éves pénz amit befizetünk rögtön.(nem kérhető vissza ha ki akarsz szállni) És amíg nincs közös pálya addig csak nagyon szétpapírozott területen tudunk szervezni belső körű tingli tanglit.

A belépési lehetőség 3 hét múlva lesz egy ugyan ilyen gyűlésen. Odáig kell eldönteni a dolgot. Én azt azonban leszögezném, hogy a csapatot nem szeretném szétszórtnak látni a témában, hogy csak a fele van benne, mert szerintem széthúzást fog szűlni, arról már nem is beszélve hogy bármiféle szarakodás esetén egységesen 7 ember egy közös érdekben sokkal jobban ki tud majd állni.

Szerintem megérne egy misét a dolog. 1 befizetéssel fél évet kapnak a szememben hogy ne csak dőzsöljenek. Ha nem tetszik amit látok, én kilépek. 6 rongyot a semmi nekem se ér meg, de ahogy előadták a dolgot, szerintem tényleg van rá esély hogy most valami nagyot összehoztak. Alba force vezetője Zoli a főszervező, és ő már sokmindent megszervezett, ami működött, és míg a war 2-3 éve fújja az egyesület témát semmi eredménnyel, addig a zoli fél év alatt már elkészítette és beadta a papírokat elbírálásra. Azt mondta ha készen lesznek, akkor lehet majd csatlakozni. Tehát az már nem lesz neve nincs valami.
Hawkins
Hawkins
Corporal Gold
Corporal Gold

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Hamburger hill

Vissza az elejére Go down

SZ.A.K-ba való csatlakozás részletei és feltételei Empty Re: SZ.A.K-ba való csatlakozás részletei és feltételei

Témanyitás  Hawkins 2012-08-16, 09:54

Sz.A.K. Szabályzat!

1. Az Egyesület minden tagja az aktuális MASZ-t tartja irányadónak.
2. Az Egyesület nem képvisel semmilyen politikai irányzatot. Amennyiben egy tag cselekedetei illetve kijelentései okán ennek ellenkezője feltételezhető, figyelmeztetéssel, eltiltással illetve kizárással sújtható.
3. Az Airsoft becsület játék. Minden tagnak kötelező az elfogadott, általános erkölcsi normák szerint viselkedni, legyen az játék vagy egyéb rendezvény. Amennyiben egy tag nem eszerint viselkedik, figyelmeztetéssel, eltiltással vagy kizárással sújtható.
4. Mások egészségének veszélyeztetése, a fegyver nem megfelelő használat, viselése illetve szállítása, valamint törvénytelen cselekményre és célokra való felhasználása esetén a tag figyelmeztetéssel, eltiltással valamint kizárással sújtható!
5. Az Egyesület törekszik a környezet megóvására, ezért minden tagja kötelezően bio lőszert használ. Amennyiben ezt valaki megszegi, figyelmeztetéssel, eltiltással és kizárással sújtható.
6. A tagdíj befizetésének elmaradása két figyelmeztetéssel jár, melyet a következő befizetésig kap meg a tag. Amennyiben a következő tagdíj befizetésekor sem pótolta az elmaradást, eltiltással vagy kizárással sújtható!
7. Az Egyesület minden tagja a belépésekor kötelezi magát arra, hogy csak írásos engedéllyel rendelkező területen vesz rész játékon illetve rendezvényen. Ennek megszegése figyelmeztetéssel, eltiltással vagy kizárással sújtható.
Hawkins
Hawkins
Corporal Gold
Corporal Gold

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Hamburger hill

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.